Proteín konope - výhody, pravidlá administrácie, recepty + recenzie

Proteín je staviteľom vášho tela, akýkoľvek druh bielkovín je cenný: rastlinný aj živočíšny. Kulturisti odporúčajú konzumovať viac rastlinných bielkovín ako zviera, pretože prvý obsahuje menej tuku a sacharidov, to znamená, že rastlinné bielkoviny sú čistejšie. Vedúce pozície v rebríčku produktov obsahujúcich rastlinné bielkoviny sú orechy, fazuľa, ryža a konope. Konopná bielkovina je pomerne čistá, ale nie je to ani sto percent, takže by ste od nej nemali očakávať superefficiency.

Konopný proteín je

.

Konopný proteín je zdrojom rastlinných bielkovín. Je obľúbený u vegetariánov, pretože aj pri absencii fyzického tréningu sa musia dodržiavať určité proporcie živín, aby sa zachoval zdravotný stav tráviaceho systému a aby sa neznižovala úroveň imunity. Bielkoviny sú nevyhnutné pre všetkých ľudí, ale odmietnutie mäsových výrobkov, v ktorých je táto zložka hojná, sťažuje zdravé stravovanie. Vegetariáni používajú konopný proteín na udržanie proporcií. Tento produkt sa líši od svojich analógov prítomnosťou prospešných Omega-3 a Omega-6 mastných kyselín v kompozícii, čo je pomerne veľký počet vlákien, ktoré sa dobre odrážajú v trávení.

Kvôli nedostatku lyzínu a. \ Tleucín, nenahraditeľné kyseliny, konope sa neprideľuje s plnou hodnotou proteínu. Napriek tejto nevýhode je konopný proteín jedným z najobľúbenejších doplnkov kvôli jeho ľahkému použitiu a rýchlej absorpcii ľudským telom.

Prínosy a poškodenia proteínu konope

\ t

Tento typ bielkovín požadujú najmä profesionálni športovci, ľudia, ktorí chcú budovať svalovú hmotu alebo jednoducho viesť zdravý životný štýl. Konopný proteín zlepšuje odolnosť a silu osoby, posilňuje imunitný systém, rýchlo poskytuje telu proteínovú normu. Jesť bielkoviny z konopných semien, športovci zlepšiť svoj vzhľad a zvýšiť počet záznamov, stávajú sa efektívnejšie, pretože schopnosť budovať a posilňovať svalový systém je aktivovaný. Ako kulturisti hovoria, po tréningu, budete určite musieť jesť niečo proteín, konope zvláda úlohu energie plniva.

Ľudia, ktorí nasledujú číslo, si kvôli čistote kompozície zvolia konopný proteín - prakticky neexistujú žiadne sacharidy a tuky. Výrobok nemusí byť spracovaný, varený - len rozpustiť prášok vo vode, mlieku alebo iných nápojoch (nie alkoholických). Alkohol sa všeobecne neodporúča pre športovcov, pretože v ňom je veľa kalórií, čo môže spôsobiť nadváhu. Telo dostáva kompletnú sadu esenciálnych aminokyselín, ktoré sa rýchlo vstrebávajú bez viditeľnej ťažkosti v žalúdku.Dôležitou výhodou je bezpečnosť lieku v súlade s odporúčanými dávkami a absencia intolerancie na telo.

Okrem týchto výhod má tento zdanlivo ideálny prostriedok aj nevýhody. Ak má osoba nejaké abnormality v gastrointestinálnom trakte, kanabis môže vyvolať naštvaný tráviaci systém, preto by ste sa mali pred užitím lieku poradiť s odborníkom na výživu. Ak sa Vám príliš umyje prášok a vezmete ho v nadmernom množstve, môže sa zhoršiť funkcia obličiek a pečene. Konope má skôr špecifickú chuť a arómu, ale výrobcovia sa snažia zakryť tieto nevýhody prísadami, farbivami, sladidlami a príchuťami, čo výrazne znižuje úžitok produktu. Pravdepodobne hlavnou nevýhodou konopného proteínu je vysoká cena produktu, čo je dôvod, prečo mnohí ľudia odmietajú používať kvalitné bielkoviny a posilňovať imunitu buď pravidelným jedlom alebo lacnejšími liekmi.

Správny príjem bielkovín

Aby ste nemali žiadne problémy s gastrointestinálnym traktom a účinok bol výraznejší, prečítajte si odporúčania a recenzie konopných proteínov od lekárov a športovcov. Denná dávka spotrebovaného proteínu je 2 gramy na 1 kilogram ľudskej hmotnosti. Napríklad, ak vážite 90 kilogramov, denná dávka bielkovín je 180 g, nemusíte ho preháňať. Nie je to len proteín produkovanýkonope, ale aj bielkoviny, ktorá je súčasťou obvyklej potravy. Pre lepšiu asimiláciu bielkovín z semien kanabisu je potrebné cvičiť, naložiť svoje telo, takže je vhodnejšie vziať prášok po tréningu a súťaži. Keď prvýkrát zmeníte svoje telo alebo sa necítite dobre, vyhľadajte pomoc od dôveryhodného lekára, ktorý problém vyrieši a zistí, či môžete pokračovať v užívaní proteínu. Okrem dennej sadzby je k dispozícii aj porcia - nie viac ako 30 gramov naraz. Ak sa chystáte úplne prepnúť na bielkovinu konope a niekoľkokrát za deň ju naplníte dennou normou, nemali by ste to robiť. Proteín nie je pre nič, čo sa nazýva proteínový doplnok, pretože je to plus k obvyklej strave, ktorá obsahuje ďalšie živiny potrebné pre telo pre normálne fungovanie.

Praktické použitie bielkovín konope

\ t

Športovci zvyčajne miešajú prášok s rôznymi druhmi ovocia, nielen aby sa zbavili horkosti, ale aj zvýšili dávku vitamínov. Takáto zmes sa môže konzumovať buď vo fľašiach alebo v špeciálnych trepačkách, do ktorých sa pridáva voda, mlieko alebo šťava a dôkladne sa pretrepe, aby sa vytvorila homogénna hmota. Konopný proteín sa tiež používa spolu s každodenným jedlom. Pridajte polievku lyžice prášku a zamiešajte. Ak ste fanúšikom domácich proteínových tyčiniek, môžete do ich prísad pridať konopný proteín. Všeobecne platí, že môžete použiť prášok, ako si prosím - stačí zapnúť fantáziu. Prečítajte si viac oKonopný proteín môže byť na mieste Semyanich.