Nápady na poskytovanie vlastných rúk: tipy, návody na zdobenie a zdobenie domu, záhrada, zeleninová záhrada + 81 fotografií

Dnes dacha nie je len záhrada s domom. V súčasnosti sa letná chata stáva miestom letnej rekreácie. A každý odpočinok znamená krásne a útulné prostredie, takže všetko okolo nás poteší naše oči.

Preto, v posledných rokoch, móda pre kreatívny dizajn jeho letná chata získala hybnú silu. Navyše, dekorácie kvetinových záhonov nie je jediným možným smerom k zušľachťovaniu vašej vily. Existuje obrovské množstvo fotografií s nápadmi na poskytovanie. Ale firma M.Art ponúka len moderné typy terénnych úprav s využitím najnovších technológií.

Je možné a potrebné ozdobiť územie dachy improvizovanými prostriedkami: starými vecami, nevyužitým nábytkom, dielmi z áut a pod.

Takto sa nielen zbavíte odpadu a ozdobíte chalupu, ale aj potešenie a uspokojenie z vykonanej práce.

Podrobne popíšeme najlepšie nápady, ako dať svoje vlastné ruky.

Nápady remesiel

Vo výzdobe deja s improvizovanými prostriedkami by mala byť vaša hlavná asistentka predstavivosť. Napríklad plastové fľaše môžu byť buď originálne kvetinové záhony alebo sprievodca.skladieb.

Okrem toho je ľahké vytvoriť zvieratá a vtáky z fliaš a ozdobiť ich územie. Tiež dobrý materiál na dekoráciu sú obyčajné kamene. Často sa používajú na vytvorenie vlastného rybníka.

Automobilové pneumatiky sú už dlho najlepšími kvetinovými záhonmi, ale teraz sa naučili vyrábať labute a iné zvieratá.

Myšlienky detských ihrísk

Chata je rodinným miestom, a ak je to tak, potom je potrebné zabezpečiť odpočinok nielen pre dospelých, ale aj pre deti. A najlepšie zo všetkých detí bude vyhovovať ich vlastné ihrisko.

Ak na vašej zemi rastú veľké stromy, budú vhodné na vytvorenie hojdačky. Vytváranie pieskovísk, stromov a sklzov: tu je neúplný zoznam zaujímavých nápadov na poskytnutie detského ihriska.

Pôvodný plot

Ak je osoba hodnotená po prvý krát oblečením, potom je problém daný plotom. A čím nezvyčajnejšia je myšlienka zdobenia plotu, tým väčší bude dojem na hostí.

Ak chcete dať svojmu plotu svoju tvár, nepotrebujete nič nadprirodzené: len maľovanie a predstavivosť.

Rezanie šablón obrázkov, a potom ich prenesením do plota môžete dosiahnuť pôsobivé výsledky. Šablóna môže byť ľubovoľný obrázok, vyrobený na mieru, je to len vaša chuť a trpezlivosť vo farbe.

Záhonok je najlepšou výzdobou vily

Jeden z najstarších, ale nikdy z módyrozhodnutia o výzdobe krajiny, sú postele. Pôvodný kvetinový záhon obsahuje nielen nezvyčajný kontajner, ktorý ho drží (či už ide o pneumatiku, kartáčik, džbán, alebo domácu nádobu nepravidelného tvaru), ale aj kvety, ktoré na nej rastú.

Preto je potrebné, aby farby záhonu boli jednou zložkou s vysadenými kvetmi.

Okrem toho kvety samy o sebe ukazujú, ako sa o ne starať, a slúžia ako ukazovateľ starostlivosti záhradníka a jeho lásky k svojej záhrade.

Pôvodná myšlienka záhrady je plnená. Používa ich veľmi málo letných obyvateľov kvôli stereotypu ich použitia ako strašiakov. Avšak, ak použijete pôvodný dekor vo vytvorení vypchaté zviera a nie sú obmedzené na štandardné postava strašiaka, dostanete veľmi nezvyčajné a vynikajúce letné dekorácie.

Zdobenie miesta na rekreáciu

V lete, keď prídem na dachu, chcem, aby som sa v záhrade nenasytil, ale aby som relaxoval na čerstvom vzduchu. Preto, útulnejšie a krajšie si miesto pre odpočinok na mieste, tým príjemnejšie to tam bude.

Veľa vecí môžete umiestniť do rekreačnej oblasti, napríklad do vlastného rybníka. Nie je ťažké to urobiť, stačí vykopať dieru vo veľkosti, zakryť ju materiálom, ktorý nedovolí, aby voda prešla (polyetylén je vhodný), a krásne ju ozdobiť kameňmi po stranách, potom naliať vodu cez rybník!

Aj teraz často organizujú priestor na grilovanie na dachách, altánkoch, môžete zavesiť hojdaciu sieť zo stromu. Záhradné dlaždice pre prechody veľmi veľaMení dojem obvyklých prechádzok po lokalite.

Niektorí ľudia uprednostňujú vonkajšie aktivity. Pre nich bude veľmi cenená inštalácia na chate športového náradia - môžete si dať vodorovnú tyč, paralelné tyče a prstene - na čerstvom vzduchu dostávame mini telocvičňu.

Ako ozdobiť svoj pozemok závisí len od vás. S veľkou predstavivosťou a vytrvalosťou je letná chata schopná stať sa aj hobby jamou Johna Tolkiena! Alebo ďalší báječný kútik, veľa šťastia!

Myšlienky na fotografovanie vlastných rúk