DIY remeslá pre záhradu - 52 fotografií s konštrukciou neobvyklých dekorácií

Dnes, na vytvorenie skutočne úžasné krajiny design na pozemku, nie je nutné najať profesionálne a stráviť obrovské sumy. Koniec koncov, každý majiteľ vidieckeho domu alebo chaty môže ľahko ozdobiť územie.

A to možno urobiť pomocou remesiel pre záhradné a kuchynské záhrady, bez použitia drahých materiálov. Vyzerajú nielen krásne, ale aj originálne.

Zároveň na ich vytvorenie nevyžaduje žiadne osobitné zručnosti. Stačí mať túžbu a nejaký voľný čas.

Bohužiaľ, mnohí ľudia sú stále presvedčení, že vytváranie krásnych vecí vlastnými rukami je nielen ťažké, ale aj dosť drahé. Avšak dizajnéri sú si istí opakom. Koniec koncov, materiály, ktoré sa používajú pri tvorbe remesiel, sú takmer nikdy drahé.

Jedinými výnimkami sú tie prípady, keď prenajímateľ chce používať drahé materiály. Aby ste sa uistili, že je to pravda, môžete po prezeraní katalógu, ktorý obsahuje všetky nové položky remesiel pre záhradu a záhradu.

Kvetinový záhon vyrobený zkameň

Ak vo vašej záhrade rastie okrasná vegetácia, môžete takúto záhonku bezpečne používať. Každá kvetinová záhrada bude schopná pritiahnuť pozornosť na seba, ak je správne povýšený.

Na vytvorenie takejto stavby je absolútne zbytočné používať kamene rovnakej veľkosti.

Naopak, niektoré nedbanlivosť bude pôsobivejšie. Preto môžete bezpečne používať dlažobné kocky rôznych veľkostí.

Odborníci hovoria, že na vytvorenie záhonu môžete použiť kamene rôznych tvarov a farieb. Dôrazne sa však odporúča použiť materiály z rovnakej škály farieb, aby sa vytvoril skutočne vynikajúci produkt.

Venujte pozornosť fotografickému záhradnému remeslu, ktoré predstavuje toto zloženie. Ak sa na fotografiu pozriete pozorne, všimnete si, že kvetinový záhon je viacvrstvový. Inými slovami, aby ste ho vytvorili, budete musieť položiť nie jednu vrstvu, ale niekoľko.

Stojí za zmienku, že nemôžete len položiť kvetinový záhon vo forme obdĺžnika, štvorca alebo kruhu. Zobrazovanie predstavivosti, môžete premeniť svoju kvetinovú záhradu do misy, koša alebo kvetináč s tak širokým krkom, ktorý by sa zmestil niekoľko kríkov s kvetmi.

V tomto prípade to všetko závisí od vašej predstavivosti a dostupnosti voľného času.

Drevené remeslá

Ale záhrada môže byť zdobené nielenpomocou kameňov. Obzvlášť obľúbené sú drevené remeslá pre záhradu, v ktorých je množstvo kvetinových záhonov. Táto možnosť je ideálna aj pre tých, ktorí majú poškodenú záhradnú záhradu.

Ak neexistuje spôsob, ako ho preniesť, môžete ho aktualizovať pomocou remesiel. Najjednoduchším príkladom sú obvyklé drevené ploty, ktoré sa skladajú z malých dosiek alebo vetiev. Môžete ich navrhnúť rýchlo a jednoducho.

Ak máte na sklade dostatok voľného času a materiálov, môžete postaviť nielen dekoratívny plot, ale aj prútený kôš alebo dokonca aj chatu.

Každá kvetinová záhrada v tomto dizajne bude vyzerať luxusne. Stojí však za to zvážiť, že pomocou takéhoto tkania by ste mali venovať náležitú pozornosť ich lepeniu. Koniec koncov, inak riskujete vybudovanie veľmi krehkého dizajnu, ktorý nebude trvať dlho.

Preto odporúčame skontrolovať celkovú hustotu pripojenia a hustotu tkania.

Roztomilý ježkovia

Ako dekoráciu záhrady je možné použiť remeslá vyrobené zo šrotových materiálov, ktoré vyzerajú nielen originálne, ale aj vtipné. Veľmi populárne remeslá je ježko.

Aby ste to dosiahli, budete potrebovať pravidelnú prázdnu fľašu a konopné lano na vietor. Na zaistenie spoľahlivej fixácie lán použite svorky alebolepidlo ako väzbový prvok.

Na to, aby ježko hľadel čo najprirodzenejšie, je potrebné venovať pozornosť takýmto maličkostiam ako nos a oči.

Niektorí majstri zastávajú názor, že postačuje maľovať tieto prvky čiernou farbou. Ak však chcete, aby vaše plavidlo vyzeralo čo najprirodzenejšie, môžete šiť oči a nos samostatne.

Môžete ich pripevniť k výrobku lepidlom. Takže samotný držiak bude neviditeľný, ale zároveň veľmi spoľahlivý.

Špica ježko bude slúžiť ako obyčajná tráva. Preto, ak máte na pozemku niekoľko malých trávnikov, pred čistením, ktoré nedosiahnete, môžete ho celkom úspešne zamaskovať pomocou tohto remesla.

Plastový páv - ako hlavná výzdoba záhrady!

Ale nielen záhradníci môžu vyzdobiť vašu záhradu. Tvorivé záhradné práce z fliaš v tvare páv sa stanú skutočnou hviezdou a centrom celej kompozície.

Ak ho chcete vytvoriť, budete potrebovať skladovať niekoľko materiálov:

  • Viacfarebné plastové fľaše.
  • Viacfarebná elektrická páska.
  • Široká páska.
  • Syntetická pena.
  • Lepiaca pištoľ.
  • Brúsna sieťovina.
  • Plastové rúry.

Akonáhle dostanete celú sadu, môžete začať vytvárať remeslá. Z plastových fliaš je potrebné znížiť periePeacock. Všetci musia mať inú veľkosť. Každé pero by malo byť odrezané na okrajoch, aby sa vytvoril ľahký okraj.

Telo vtáka je vyrezané z peny. Spoje, ktoré sa vytvoria súčasne, utesnené širokou lepiacou páskou. Na telo sú pripevnené dve plastové rúrky, ktoré budú slúžiť ako vták s labkami.

Zobák sa vyreže z fľaše a po zložení do kužeľa sa pripevní k hlave. Potom pomocou lepiacej pištole pripojte perá k výslednému obrázku.

Pamätajte, že perie by malo byť kratšie na hrudi ako na chrbte a chvoste. Ocas môžete ozdobiť pomocou malých oválnych častí vyrezaných z farebnej elektrickej pásky. Hrebeň je vyrobený z fľaše a upevnený na hlave.

Venujte pozornosť pokynom, ako urobiť krásne remeslá vo forme páva v záhrade, ktorý je uvedený nižšie. Podrobne a s ilustráciami opisuje celú prednú časť práce.

Foto DIY záhrada DIY