Dekorácie na oknách pre nový rok - 150 fotiek nových produktov! Pokyny krok za krokom a majstrovská trieda od profesionálov!

Nový rok je jedným z najdlhšie očakávaných sviatkov, ktoré milujú dospelí aj deti. Preto je dôležité sa naň vopred pripraviť. Ľudia začínajú zdobiť svoje domovy od konca novembra.

Zdobenie okenných a dverných otvorov nezaberie veľa času. Na výzdobu domu budete potrebovať materiály po ruke. A potrebné nástroje možno nájsť na každom majiteľovi domu. Radi Vám pomôžeme s originálnymi nápadmi ako ozdobiť okná pre Nový rok.

Papierové hračky sú nádherné dekorácie

.

„Dovolenkové remeslá“ je jednou z najpopulárnejších požiadaviek. Tiež stojí za to spomenúť, určite budete potrebovať vhodné šablóny. Vystrihnite ich a vyrobte hračky vlastnými rukami.

Okenné otvory majú významný vplyv na celkový dojem z interiéru. V procese zdobenia miestnosti by sa im mala venovať dostatočná pozornosť. Uistite sa, že dizajn bol vyrobený v rovnakom štýle.

Praktickou možnosťou je použiť papierové snehové vločky. Symbol roka by mal tiež vzdať hold. Hosteska prichádzarok bude pes. Nezabudnite zobraziť svoj obrázok v okne. Vianočné motívy môžu byť odlišné: postava Santa Clausa, girlandy, vianočný stromček.

Takéto domáce výrobky sa nedávno nazývali šablóny alebo jednoducho samolepky. Dnes majú iné meno - „vytynanki“ a používajú ich na výzdobu pri príprave na nasledujúce sviatky:

 • Narodeniny;
 • Halloween;
 • 14. február;
 • Medzinárodný deň žien.

V predvečer sviatkov Nového roka zdobia nielen domy, ale aj výklady, sklenené dvere inštitúcií a vitráže v kaviarňach. Ľudia vytvárajú na pracovisku sviatočnú atmosféru.

Novoročný domáci do-it-yourself

Ako urobiť vytnanki sami? Všetci členovia rodiny môžu byť spojení s týmto tvorivým procesom: od malých až po veľké. Pre šablóny stačí pripraviť obyčajný papier. V prípade potreby však môžu domáci remeselníci používať iné materiály:

 • fólie;
 • metalizovaný papier;
 • pauzovací papier.

Snehové vločky s snehuliakmi - už dávno sa stali tradičnými kompozíciami, preto môžeme povedať, že sa stali trochu nudnými. Dream up a vytvoriť si vlastné Silvestrovské majstrovské dielo! Nechajte svoju kompozíciu byť darčeky, vianočné stromčeky, jeleň s girlandami a hlavné postavy - Santa Claus so Sneh Maiden.

A nezabudnite na psa. Môže sa stať aj hrdinkou vašej kompozície. Urobte si novoročný vzorkovník pomoc obrázky alebo kresby.

Pripraviť tieto nástroje: \ t

 • Doska na rezanie šablón
 • \ t
 • Nožnice s rovným a zaobleným koncom
 • \ t
 • Jednoduchá ceruzka
 • Guma
 • Pravítko
 • Lekala
 • Kancelársky nôž
 • \ t

Vystrihnite veľké predmety stacionárnym nožom a používajte nožnice pre menšie časti.

Odporúčanie: Nie je potrebné, aby tí, ktorí môžu čerpať čas, hľadali vhodné obrázky. Nakreslite si ich sami. Ak nemáte talent umelca, potom na tom nezáleží - vytlačte obrázok z internetu. Ak nie je žiadna tlačiareň, zväčšte požadovaný obrázok, oprite list papiera proti monitoru a nakreslite obrysy.

Ako pracovať so šablónami?

Existuje niekoľko metód:

Vezmite novú špongiu a vylejte z nej malú kefu. Na prípravu farby bude potrebné zmiešať zubnú pastu s vodou. Naneste obrázok na sklo a počkajte, kým nebude úplne suchý. Výsledná kompozícia pripomína sneh.

Urobte vianočné ozdoby vlastnými rukami a nalepte ich na okná kusom mydla. Špeciálnu adhéznu kompozíciu môžete pripraviť zmiešaním múky s vodou.

Vykonajte základné zloženie skla s kvašom. Použite papier vytynanki na doplnenie obrazu.

Ak chcete získať vzorkovnicu, zatlačte vlhkú šablónu na povrch okna a pomocou mydlového roztoku nakreslite požadované obrysy. Ako nástrojpoužite špongiu alebo kefku. Akékoľvek nepravidelnosti, ktoré sa dajú ľahko odstrániť pomocou špáradla.

Hlavnou metódou pripevnenia šablóny k oknu je priehľadná lepiaca páska.

Rozhodli sme sa vytvoriť panoramatickú kompozíciu pre nový rok? Potom môžete nájsť nasledujúce užitočné tipy:

Najväčšie položky sa odporúčajú umiestniť nižšie. Medzi takéto detaily patrí Santa Claus, vianočné stromčeky, domy, zasnežené lúky. Lietajúci jeleň je lepšie umiestnený vpravo alebo vľavo od stredu kompozície.

Dôležité sú aj malé prvky, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásne kompozície. Miesto smrekové vetvy, hviezdy a snehové vločky s girlandami na vrchole.

Venujte pozornosť! Ak ste zdobili okná v dome prvýkrát pred novým rokom, nevyberajte zložité šablóny. Keď získate skúsenosti, budete môcť urobiť vytnanku akejkoľvek zložitosti.

Ak beriete materiály, ktoré majú rozdielne textúry alebo textúry, môžete vytvoriť moderné majstrovské diela.

Snehové krajiny so zubnou pastou

Dovolenka vytynok - vzrušujúci zážitok pre ľudí rôzneho veku. Snehové vzory sa aplikujú štetcom a pastou. Táto technika vám umožní dosiahnuť maximálny efekt a náklady budú minimálne.

Ak chcete vytvoriť obrázok, musíte použiť:

 • Voda
 • Hotové jedlá
 • Zubná kefka s pastou

Najprv si vezmite šablónu sviečky alebo anjela. Ostré rohy sú lepšie rezanépomocou klerikového noža, potom budú výrobky čisté, rovnako ako tie z továrne.

Vytynanka ponorená do vody alebo mydlového roztoku a pritlačená k oknu. Prebytočnú vodu navlhčite suchou špongiou alebo papierovou utierkou.

Stlačte malé množstvo zubnej pasty do nádoby, pridajte vodu a dobre premiešajte. Na kefu naneste homogénnu hmotu, ktorú na sklo nanesiete. Jedinečná dekorácia môže zaberať celý povrch okna, spodnú alebo hornú časť.

Šablóny sa odstránia, keď je pasta úplne suchá a zasnežená krajina je pripravená.

Možnosti pôvodnej dekorácie

Ak máte záujem o zaujímavé nápady na dizajn, nemali by ste sa obmedzovať na používanie hotových šablón. Predávajú sa všade: v špecializovaných predajniach a supermarketoch.

Použitie hotových samolepiek nie je ťažké: ľahko sa lepia na akýkoľvek povrch. Po prázdninách šablóny možno starostlivo odstrániť a dať do krabice až do budúceho roka. Na skle nie sú žiadne stopy remesiel.

Takmer tie isté nálepky si môžete vytvoriť vlastné ruky. Pripravte si nasledovné:

 • Univerzálne polymérne lepidlo
 • Priehľadný spis
 • Obrázok

Lepidlo sa aplikuje okolo okrajov obrazu a vloží sa do transparentného súboru. Je potrebné počkať asi 10 hodín, aby sa lepidlo vysušilo. Odstráňte výsledný náčrtok polyméru. Reliéf dekorácie predstavujekalená látka. Takéto šablóny môžu byť pripevnené k zrkadlám, kuchynským frontom a iným nábytkom.

Domáce závesky

Alternatívne dekorácie na oknách pre Nový rok sú novoročné girlandy, ktoré si môžete kúpiť alebo vyrobiť sami.

Pripravte potrebné materiály: \ t

 • Vatu
 • Vlasec alebo pevný závit
 • \ t

Vatové tampóny navinúť. Musia byť na linke navlečené. Medzi loptičkami by mala byť približne rovnaká vzdialenosť.

Dĺžka „snehového dažďa“ sa môže rovnať výške okna alebo môže byť o niečo kratšia. Garland vyzerá krajšie, keď je na ňom veľa vlákien. Na upevnenie dekorácií sa používa rybársky vlas, pripevnený na odkvap alebo medzi svahmi.

Krásne snehové vločky sú skvelé na zdobenie vencov. Okrem týchto, môžete zavesiť malé vianočné gule s farebným dažďom na vlákna. Na okoloidúcich, ktorí hľadajú vo vašich oknách, sa zdá, že sneží.

Ak sú domácnosti prepojené s výrobou girland, veci pôjdu rýchlo. Určite budete mať čas vyzdobiť všetky izby, pracovať len vo večerných hodinách, keď je celá rodina v zbierke.

Užitočné rady! Umiestnite svoje domáce girlandy, krok od okna. V tomto prípade, tieň padá na sklo, a domáce vyzerá pôsobivejšie.

Elektrické girlandy - tradičné klasiky, v modernej interpretácii modelu prezentovaného vo forme svetelnýchgrid. Je však ťažké nikoho prekvapiť.

Kreatívne nápady - poznámka!

Pôsobivé papierové panorámy, ktoré žiaria - nový spôsob, ako ozdobiť okná pred sviatkami. Vytvorenie takýchto skladieb si vyžaduje čas, ale stojí za to. A budete potrebovať bežné nástroje:

 • Kartón
 • Clay
 • Nožnice

Na hrubom papieri aplikujte vzor nového roka, ktorý sa opakuje. Použite lesné zvieratá, vianočné stromčeky, domy a iné vhodné predmety. Snímky môžete nasnímať z internetu.

Vyzerá to krásne, keď dĺžka girlandy zodpovedá dĺžke parapetu. Ak chcete urobiť takúto dekoráciu, prilepte niekoľko listov papiera dohromady.

Preložte každý list o 3 alebo 5 cm, čo bude potrebné na stabilizáciu kompozície. Papierové pásy sú umiestnené paralelne s tabuľami okien. Girlandy a LED pásky sú inštalované medzi rôznymi kompozíciami.

S nástupom tmy sa dekorácie krásne zdobia, keď ich zasiahne svetlo z elektrických svetiel alebo z reflektorov automobilov prechádzajúcich okolo. Vplyv svetla a tieňa vytvára jedinečnú novoročnú atmosféru.

Keď nie je veľa času na výrobu domácich výrobkov, zmeňte otvorenie okna improvizovanými prostriedkami, ktoré môžete nájsť. Nech je to umelý vianočný stromček, hračka Santa Claus s vreckom darčekov alebo sviečkou.

Okná zdobené inšpiráciou a láskou dávajúživé dojmy majitelia domov, ktorí čakajú na Nový rok zázraky.

Napokon, niekoľko užitočných tipov pre tých, ktorí sa chcú pripraviť na dovolenku tak, ako by mala.

Sill pre vás pôsobí ako scéna. Jej výzdoba je tvorivý proces. Romantickú náladu vytvárajú sviečky v štýlových svietniciach. Dajte ich na parapet, a medzi nimi vianočné hračky a jedlové vetvy vyzerajú dobre.

Sviečky možno položiť na malú vaničku. Ak dáme vetvičky ihličnatých stromov, potom bude miestnosť naplnená neporovnateľnou vôňou. Zloženie zložené zo sviečok rôznych výšok vyzerá originálne.

Ak chcete otočiť parapet na miesto na usporiadanie novoročnej rozprávky, použite suvenírové hračky. Predpokladajme, že vo vašej rozprávke budú hlavnými postavami medvede a kukly. Dobre dopĺňajú zloženie hviezd, girland alebo pozlátko.

Vyberte si akýkoľvek rozprávkový príbeh novoročnej rozprávky a začnite vytvárať. Urobte si postavu symbolu roka - žltého zemského psa. Nechajte ju, aby bola po celý rok v bezpečí. Symbolom roka môže byť mäkká hračka alebo papierové remeslo.

Ak chcete pridať novoročné prianie, vytvorte šablónu. Ak píšete krásne, urobte nápis rukou. Použite akvarely a štetce. Písmená môžu byť vyrobené s trubicou zubnej pasty. Vytvorte akékoľvek snehové vzory - takú ozdobu nikde nenájdete.

Fotografie dekoráciína oknách nového roka