Čísla narodenín DIY: nápady a pokyny na vytváranie rôznych typov a možností (67 fotografií + video)

Narodeniny dieťaťa je špeciálna dovolenka, ktorá by sa mala konať v atmosfére radosti a zábavy.

Lopty, girlandy a rôzne nápisy zavesené v miestnosti od samého rána budú účtovať narodeninám chlapca pozitívne a šťastie.

Nie je ťažké kúpiť šperky, ale nie každý si to môže dovoliť. Je oveľa výnosnejšie a zaujímavejšie vytvoriť krásu vlastnými rukami.

Číslo zodpovedajúce veku narodenca je pôvodný spôsob, ako premeniť miestnosť a potešiť malé stvorenie.

Výroba čísla

Na vytvorenie takýchto šperkov sa najčastejšie používajú malé guľôčky. Ale nie každý bude schopný samostatne urobiť letecký obrázok pre svoje narodeniny.

Existujú aj iné, nemenej krásne možnosti:

Vyrobené z lepenky

Bude potrebné veľké (alebo nie) nepotrebné políčko. Mal by kresliť krásnu postavu zodpovedajúcu veku dieťaťa a potom ju vyrezať.

Ďalej je potrebné ozdobiť lepenkovú základňu.: náter s farbami, lepidlo s jasnými škvrnami z tkaniny alebo zábal s floristickým filmom.

Z fotiek

Zvláštna koláž vyrobená na kartónovej figúre.

Fotografie by sa mali vyberať vopred a usporiadať podľa požadovanej schémy.

Z kvetov

Lepenkové polotovary sa musia prelepiť množstvom kvetov vyrobených z farebného alebo vlnitého papiera.

Usporiadanie dekorácií by malo byť bližšie k sebe a týmto spôsobom vyplniť celú základňu.

Z bôbov

Význam je rovnaký ako v predchádzajúcej verzii, stačí ho prilepiť viacfarebnými pompulkami z vlnených nití.

Zo saténovej stuhy

Lepenková figúrka zabalená vo svetlej saténovej stuhe. Okrem toho môžete ozdobiť korálky alebo flitre.

Z tlačidiel

Ak existuje veľký počet gombíkov, môžu lepidlo lepiť.

Z plsti

Šiť dva kusy svetlej látky v tvare postavy, ako je hračka, a vyplniť ju polstrovacím polyesterom. Okrem toho môžete ozdobiť malými figúrkami plsti.

S takýmto postavením môže narodeninový chlapec hrať aj po dovolenke.

Objemové čísla

Ak je ešte pred narodeninovou oslavou čas, potom si môžete vytvoriť vlastné objemové číslo pre vaše narodeniny vlastnými rukami, s ktorými môže dieťa hrať a pohybovať sa po miestnosti.

Základom je tá istá lepenka, len v tomto prípade budú potrebné dve identické časti. Okrem nich je potrebné pripraviť niekoľko lepenkových pásikov požadovanej šírky - to sú strany budúcej krásy.

Číselník môžete zostaviť pomocou maskovacej pásky alebo lepiacej pásky: na tento účel by ste mali jednotlivé diely navzájom zlepiť.

Zdobenie rámu

Z obrúskov

Na vytvorenie "nadýchaných" čísel, okrem obrúskov, budete potrebovať veľa trpezlivosti. Ale toto nie je nič v porovnaní s tým, ako sa bude radovať malý narodeninový chlapec.

Proces vytvárania ornamentu je pomerne jednoduchý: vložka (jednovrstvová) sa musí zložiť na štyri a vyrezať - štyri štvorce by sa mali obrátiť. Mali by byť zložené a upevnené v strede. To môže pomôcť drôtu, zošívačky alebo nite.

Vo výslednej časti je potrebné odrezať ostré časti tak, aby kruh nakoniec vyšiel. Potom odrežte hrany bez toho, aby ste sa dotkli strednej časti. Ostáva len zdvihnúť a narovnať okvetné lístky.

Toto vytvára jeden kvet. Ak chcete pokryť číslo úplne, budú potrebovať dosť veľa. Po príprave potrebného množstva je potrebné prilepiť kvety k podkladu, vyplniť celý priestor s nimi.

Z vlnitého papiera

Takto postavená veľká narodeninová figúrka sa ukáže ako neprekonateľná.

Na vytvorenie krásy budete potrebovaťVeľké množstvo vlnitého papiera. Je lepšie, ak je viacfarebná. Papier by ste mali rozrezať na pol metra.

Optimálna šírka je 3,5 cm V tomto štádiu musíte sledovať žily na papieri: mali by byť nasmerované pozdĺž budúcej kvetiny.

Potom by ste mali pás natiahnuť na jednej strane. Sochárka na udržanie vĺn hore a po uchopení základne ju navíja okolo svojej osi. Dno kvetu zaistite závitom alebo drôtom. Rozprestrite okvetné lístky výslednej ruže.

Lepenkové rámy vložené kvety. Pre pohodlie môžete použiť lepiacu pištoľ.

Quilling

Je možné vytvoriť krásnu figúrku k narodeninám dieťaťa použitím príslušnej techniky. Kvety z papiera, namontované na lepenkovom ráme, vytvoria požadovanú kompozíciu.

Keď pracujete na tsiferke, neľutujte strávený čas. Je to viac než kompenzované úsmevom a radosťou milovaného potomka. Pre inšpiráciu sa odporúča prezerať si fotografiu čísla na narodeniny.

Čísla fotografií k narodeninám vlastnými rukami