Ako urobiť remeslá z pneumatík pre záhradu a domov - 82 fotografií vynikajúcich nápadov a riešení

Túžba človeka vyzdobiť územie svojho vidieckeho domu, vytvoriť tam nádhernú, útulnú atmosféru s využitím vecí po ruke, prispela k vzniku mnohých nápadov na dizajn.

Originálny materiál na realizáciu mimoriadnych nápadov - to sú staré automobilové pneumatiky.

Zábavné remeslá zo záhradných pneumatík zdobia záhony a detské ihriská, ako aj chodníky. Pneumatiky a pneumatiky môžu byť použité nielen na vytvorenie prvkov záhradnej výzdoby, ale aj na praktické účely - môžu byť použité na stavbu bazéna, nábytku, hojdačky, pieskoviska a parkoviska pre bicykle.

Pod fotografiou sú uvedené mimoriadne nápady remesiel vyrobených z pneumatík.

Koncepcia č. Výroba záhonov pneumatík

Najjednoduchším systémom je odobrať nepotrebnú pneumatiku, naplniť ju pôdou a zasadiť rastliny. Samozrejme, že to nebude jedinečný dekoratívny prvok záhradného dizajnu.

Ak chcete všetko opraviť, berieme svetlé farby (na báze akrylu alebo oleja) a natierame pneumatiky. Ďalšie, dať na seba, čo vedie k viacvrstvové záhony.

Pôvodným riešením bude vertikálne usporiadaný kvetinový záhon zloženýv tvare pyramídy. Zaspať v zemi a zasadiť kučeravé kvety - petúnie alebo jahody. Z vyššie uvedeného môžete dať hrniec s jedným závodom.

Pneumatiky môžu byť vyrobené aj zo závesných lôžok. K tomu potrebujete oceľovú reťaz - bude potrebné ju pripevniť k pneumatike a zavesiť celú konštrukciu na strom.

Aby sa zabránilo rozliatiu pôdy, dno pneumatiky je pokryté hrubým plechom z gumy alebo iného vhodného materiálu.

Neobvyklým riešením by bolo urobiť kvetinové záhony vo forme čajovej kanvice a šálok. Potrebujete len niekoľko pneumatík a ozdobte kovové pásky a rúry.

Koncepcia č. Údaje o pneumatikách

Ďalšia rozmanitosť remesiel vyrobených zo záhradných a zeleninových záhradných pneumatík sú rôzne neobvyklé a zložité vzory pneumatík. Budú oživiť vašu záhradu a zvýšia náladu všetkých domácností.

Postava labuť je veľmi populárna. Na to potrebujete pneumatiku bez oceľového kordu. Je potrebné ho vopred označiť.

Na rezanie použite dobre nabrúsený nôž. Labuť krk upevňuje kovovú tyč. Posledným krokom je rezanie výsledného produktu bielou alebo čiernou farbou (v závislosti od toho, či chcete bielu labutu alebo čiernu).

Stačí len vytvoriť vtipného koňa, zebry alebo žirafy. Tieto údaje budú vyžadovať inštaláciu stredne veľkej drevenej tyče do zeme spolu s pneumatikou.

Maliarske remeslá vo farbách,zodpovedajúce jednému alebo druhému zástupcovi fauny.

Staré pneumatiky a hrnce sa ľahko zmenia na žabu alebo na roztomilú chybu. Trocha fantázie pomôže vytvoriť zaujímavé a nezvyčajné inštalácie.

Idea number 3. Vidiecky nábytok

\ t

V záhrade budú vyzerať skvelé kúsky nábytku z pneumatík.

Môžu sa vyrábať v rôznych štýloch a používať rôzne čalúnené materiály od kože a textilu až po vinič a drôt.

Z pneumatík dostanete pohodlné kreslo, v ktorom bude nádherné relaxovať v lone prírody. Aby sme to dosiahli, vezmeme pneumatiky, zabalíme ich prepletenými popruhmi a stuhami. Netrvá dlho, ale výsledok bude zaujímavý.

Je možné vyrábať nábytok pre dachu zo stredne veľkých pneumatík strednej a nízkej tvrdosti.

Jemné pneumatiky vyrábajú stoly, pohovky, kreslá, lustre, fontány a umývadlá.

Koncepcia č. Pneumatiky pre hojdačky

Swing je neoddeliteľnou súčasťou akéhokoľvek ihriska. Pneumatiky Swing sú bezpečnejšie ako drevo alebo kov. Sú celkom jednoduché.

Budete potrebovať:

  • silná horizontálna vetva;
  • ostrý nôž a skladačka;
  • reťaz alebo pevné lano;
  • pneumatika.

Koniec lana je viazaný v slučke, uzly musia byť pevné a spoľahlivé. Sťahujeme slučku cez vetvu, prechádzame cez ňu zvyšok lana a utiahneme ju. Pneumatiky sú kolmézeme.

Pretiahnite lano cez ne a upevnite ho vo výške približne 0,9 m od povrchu zeme. Swing ready!

Koncepcia č. Trať pneumatík

Cesty vytvorené z nepotrebných pneumatík, alebo skôr z ich časti behúňa, vyzerajú neobvykle a originálne.

Ponúkame Vám možnosť výberu fotografií z rôznych remesiel vyrobených z pneumatík.

Pneumatiky sú univerzálnym materiálom na vytváranie rôznych vecí vlastnými rukami.

Mnohé dielne na výrobu pneumatík možno ľahko nájsť na internete. Preto, ak ste zablúdili zbytočné staré pneumatiky, neváhajte a dovoľte im, aby vytvorili nezabudnuteľné prvky záhradnej výzdoby.

Fotografie pneumatických remesiel